Meldoika BSSC38s 2x3,8MM2 WTYK WIDEŁKI

  • 669,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

ODEZWIJ SIĘ DO NAS

 

DARMOWA DOSTAWA!

tel: 77 459 38 00 sklep@sonica.pl

 

Produkty sprzedawane w naszym sklepie są objęte gawarancją autoryzowanego Dystrybutora marki. Standardowy okres to 2 lata. Niektóre produkty mają określone warunki gwarancyjne przez Producenta. Szczegółowe pytania proszę kierować pod :sklep@sonica.pl

Prawo odstąpienia od umowy do 14 dni.

Melodika BSSC38 KABLE GŁOŚNIKOWE 2x3,8MM2 WTYK WIDEŁKI

Brown Sugar BSSC38 to nowy kabel głośnikowy Melodiki, w którym użyto Technologii Multi-Gauge Core. To specjalna konstrukcja przewodu z 2 różnej grubości przewodnikami, która zapewnia równomierny przepływ sygnału. Poszczególne żyły obsługują poszczególne tony; Żyły o większym przekroju – pasmo niskich i średnich tonów, natomiast sygnał dla wysokich tonów biegnie najcieńszymi żyłami. Są one odizolowane od siebie na całej długości i łączą się dopiero w miejscu styku z wtykami. Teraz dostępny nie tylko na metry, ale także w wersji konfekcjonowanej - z wtykami bananowymi i widłami!

Bezstratna transmisja sygnału i wyjątkowy dźwięk, bo to miedź OFC o wysokiej czystości 99,9999% (6N) z koncernu KGHM i potrójna nisko pojemnościowa izolacja dielektryczna z LDPE, czyli spieniony polietylen o niskiej gęstości.

Eliminacja interferencji własnych, bo to 2 warkocze przewodników, które są jeszcze dodatkowo wzajemnie ze sobą skręcone. Dzięki temu dźwięk jest bardziej detaliczny i klarowny. Aspekt praktyczny jest taki, że kabel może być prowadzony bliżej kabli zasilających, bez negatywnego wpływu na degradację jakości dźwięku.

Ochrona przed utratą tzw. informacji subtelnych, bo to Technologia Spiral Litz. Każda z pojedynczych żył przewodnika jest umieszczona w osobnej izolacji i skręcona, więc elektrony nie przechodzą z nitki na nitkę. Elektrony płyną swoją własną drogą bez przerw. Zapobiega to także utlenianiu się miedzi.

Brak efektu naskórkowości, bo każda żyła zyskała osobną izolację. Technologia Litz powoduje, że żyły zachowują się jak oddzielne przewodniki, a nie jak jeden duży przewodnik. Taka konstrukcja sprawia, że wzrasta wydajność prądowa, minimalizowane są straty prądów wirowych, a efekt naskórkowości jest wyraźnie zmniejszony.

Atrakcyjny look, bo izolacja wierzchnia z bezbarwnego PVC sprawia, że widzisz jak w środku zaplatają się ze sobą dwie żyły o różnych przekrojach i kolorach izolacji - białej i brązowej