Bang-Olufsen

Bang-Olufsen

Historia firmy Bang & Olufsen sięga 1925 roku, kiedy to w Struer, małym mieście w północno-zachodniej części Danii, dwóch przedsiębiorczych inżynierów, Peter Bang i Svend Olufsen, zapoczątkowało działalność dzisiejszej międzynarodowej ikony stylu i globalnego symbolu audiowizualnej doskonałości.

Jako jedna z najbardziej znanych marek audio-video na świecie, Bang & Olufsen od ponad 90 lat jest liderem w dziedzinie projektowania, technologii i innowacji.

Peter Bang i Svend Olufsen rozpoczęli produkcję skromnego radia w 1925 roku. Pracując na strychu dworku Olufsena w północno-zachodniej Danii obaj panowie marzyli o stworzeniu marki opartej na innowacji, jakości, wzornictwie i wydajności.

Ponad 90 lat później nasze produkty wciąż są sercem naszej marki. Ale nasz nieprzerwany sukces wynika z naszej niezależnej sieci partnerów detalicznych - tych, którzy podzielają naszą pasję w ponad 700 sklepach na całym świecie.

Credo firmy Bang & Olufsen jest tworzenie idealnie dostosowanych do oczekiwań klientów produktów wyróżniających się zaskakującym wykończeniem. Sprzęt marki Bang & Olufsen cechuje się intuicyjną obsługą i prostotą użytkowania w życiu codziennym – zarówno w domowym zaciszu, jak i w poza nim.

Systemy muzyczne i głośniki z serii Beoplay czy BeoSound zostały wyposażone w technologię Bang & Olufsen Signature Sound gwarantującą dźwięk idealnie zgodny z zamiarem artysty – rzetelny, czysty i przepełniony pasją. Wszystkie produkty zostały wykonane wyłącznie przy użyciu najwyższej klasy materiałów wykończeniowych. Co istotne, oferowane modele dostępne są w licznych kolorach, a możliwość wyboru rozmieszczenia poszczególnych funkcji pozwala na dopasowanie sprzętu do indywidualnych preferencji użytkownika.

Słuchawki Bang & Olufsen serii Beoplay zostały tak zaprojektowane, aby oferowany dźwięk wiernie odzwierciedlał intencje artysty. Autentyczne i potężne brzmienie, bez zbędnych przekształceń i przesadzonych ulepszeń, zapewnia dźwięk tak atrakcyjny, że chce się go słuchać godzinami

BeoSound Emerge Gold Tone

BeoSound Emerge Gold Tone

Rozszerz swoje doznania muzyczne bez ograniczania przestrzeni. Beosound Emerge zapewnia ultraszeroki, 180-stopniowy dźwięk przy zaskakująco ...
4 199,00 zł
BeoSound Level Natural

BeoSound Level Natural

Głośnik Beosound Level został zaprojektowany w Danii oraz wyprodukowany z dbałością o nawet najmniejsze detale. Za wyjątkowe doznania dźwięk...
6 979,00 zł
BeoSound Level Gold Tone

BeoSound Level Gold Tone

Głęboki dźwięk zapewniają 5 przetworników, napędzanych 4 wzmacniaczami. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, urządzenie może pracować nawet do ...
8 369,00 zł