Paradigm

Paradigm

Historia dźwięku prosto z Kanady
Czy wiesz, że produkty Paradigm są projektowane, konstruowane i budowane w siedzibie na obrzeżach Toronto w Kanadzie? Tak jest od 1982 roku.

Współzałożyciele marki Jerry VanderMarel i Scott Bagby postanowili zmienić panujące w branży dotychczasowe perspektywy. Chcieli stworzyć kolumny głośnikowe o wysokiej wydajności i zaprojektować własne komponenty audio w oparciu o naukę, a nie spekulacje. Dodatkowo chcieli, by ich konstrukcje były przystępne cenowo. Aby to zrobić, Jerry i Scott zaczęli współpracę z naukowcami zajmującymi się dźwiękiem, którzy poświęcali karierę naukową badaniom audio prowadzonym przez National Research Council w Kanadzie.

Ich celem było osiągnięcie poziomu wydajności, który ustaliłby nowe zasady i przekroczył granice. Czysty, realistyczny, nieskrępowany podbarwieniami, nieograniczony w swojej zdolności do przekształcania mocy w dźwięk. Do tego w zasięgu każdego, kto chciałby doświadczyć tej magii.

Jerry i Scott zebrali zespół oddanych audiofilów i inżynierów (oraz inżynierów, którzy byli audiofilami) i z tego skromnego zespołu narodził się Paradigm.

Pierwsze modele Paradigm Model 7 i Model 9 zostały zaprezentowane na Toronto Audio Show jeszcze tego samego roku. Kilkunastu dealerów od razu podpisało się na liście oczekujących na produkcję (a wielu z nich jest lojalnymi i dumnymi partnerami marki Paradigm do dzisiaj!).

Paradigm Monitor SE 3000F Czarny

Paradigm Monitor SE 3000F Czarny

Nowa i stylowa seria Monitor SE to doskonałe wprowadzenie do świata dźwięku o wysokiej wydajności bez rujnowania domowego budżetu. Ale oczyw...
1 490,00 zł