AUDIO PHYSIC CLASSIC 25 Silver Gray

  • 8 499,00 zł
  • szt.

ODEZWIJ SIĘ DO NAS

 

DARMOWA DOSTAWA!

tel: 77 459 38 00 sklep@sonica.pl

 

Produkty sprzedawane w naszym sklepie są objęte gawarancją autoryzowanego Dystrybutora marki. Standardowy okres to 2 lata. Niektóre produkty mają określone warunki gwarancyjne przez Producenta. Szczegółowe pytania proszę kierować pod :sklep@sonica.pl

Prawo odstąpienia od umowy do 14 dni.

Kolumna podłogowa Audio Physic Classic 25

Nigdy nie przestać ulepszać jest częścią filozofii Audio Physic, a nowy Classic 25 jest dobrym przykładem tego podejścia. Zastosowaliśmy wiele rozwiązań, materiałów i technologii opracowanych pierwotnie dla naszej linii referencyjnej, aby stworzyć niedrogi głośnik, który jest bardzo zbliżony do naszych najlepszych kolumn pod względem parametrów akustycznych.

CLASSIC 22/25 to środkowy model w ofercie AudioPhysic. Analogicznie jak w przypadku modelu większego symbol parzysty „22” oznacza wykończenie naturalnym fornirem, natomiast „25” posiada obudowę „kanapkową” z zewnętrzną warstwą szkła czyli „wieczny wysoki połysk”.

Konstrukcje są trójdrożne, ale w odróżnieniu od CLASSIC 32/35 głośnik niskotonowy zrealizowany jest jak „niewidoczny”. Znajduje się on wewnątrz kolumny, na ściance specjalnej komory z której tunel wyprowadzony jest między obudową kolumny a cokołem i przykryty jest ceramiczną pianką. Niskotonowiec ma membranę z celulozy o średnicy 20cm. Przetwornik średniotonowy (15cm), posiada membraną z włókna szklanego a wysokotonowy to miękka kopułka 2.25cm.

Umieszczenie głośnika niskotonowego wewnątrz obudowy pozwala uzyskać czysty bas pozbawiony podkolorowania średnimi częstotliwościami. Dodatkowo głośnik pracuje z bardzo dużą rezystancją promieniowania co pozytywnie wpływa na jego możliwości pracy z dużą mocą i efektywne generowanie niskich częstotliwości.

Dane techniczne:

  • Zalecana moc wzmacniacza 20 - 120 W
  • Impedancja 4 Ohm
  • Zakres częstotliwości 34 Hz ​​- 30 kHz
  • Czułość 89 dB
  • Wymiary: WxSxG: 1055 mm x 170 mm x 240 mm
  • Waga 24 kg