Raty 0% Odwiedź nas na Facebooku Zobacz nasze aukcje na allegro Odwiedź nasz profil na Twitterze Przyłącz się do nas ...
 
Szukaj:
KONTAKT CERTYFIKATY O FIRMIE INSTALACJE

W ciągu najbliższych kilku dni nie będziemy przyjmować zamówień - zapraszamy wkrótce

KOLUMNY -> podstawkowe -> MONITOR AUDIO, MR 2 (Monitor Reference 2)

MONITOR AUDIO MR 2 (Monitor Reference 2) kolumny podstawkowe, stereo, surround (para)

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU:

PRODUCENT:

MONITOR AUDIO

MODEL:

MR 2 (Monitor Reference 2)

TYP:

Dwudrożna kolumna podstawkowa (stereo, surround)

KRÓTKI OPIS:

Kolumna Monitor Audio Reference MR 2 to nowa, jeszcze bardziej dopracowana swojego wielokrotnie nagradzanego poprzednika BR2.Nowy projekt przetworników potrafią oddać każdy detal dźwięku. Dynamika, czystość, oraz szczegółowość kopułki wysokotonowej C-CAM pozwala na porównanie go z o wiele droższymi konkurentami.

165 mm niskośredniotonowy głośnik MMPII i 25 mm kopułka wysokotonowa C-CAM, kompaktowe wymiary oraz elegancka okleina pozwalają na ustawienie głośnika nawet w małych pomieszczeniach.

GWARANCJA:

60 miesięcy Audiocenter Polska, autoryzowany dealer Monitor Audio - SONICA Opole

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • pasmo częstotliwości 42 Hz - 30 kHz,
 • czułość (1 w/1 m) 90 dB,
 • impedancja (Ω) 6,
 • moc (RMS) 100 W,
 • rekomendowana moc wzmacniacza 30 - 100 W,
 • komora basowa Bas-refleks, wylot z przodu,
 • przetworniki:
  1 x 165 mm nisko średnio tonowy MMPII,
  1 x 25 mm wysokotonowy C-CAM,
 • wymiary (mm) 350 x 185 x 250,
 • waga (kg) 5,6,
 • wykończenie - Black Oak Vinyl, Walnut Vinyl.
 

Nowe przetworniki wysokotonowe C-CAM
Materiał C-CAM, został pierwotnie opracowanego dla przemysłu lotniczego do konstrukcji silników odrzutowych. Jednakże jego właściwości okazały się doskonałe do tworzenia przetworników: ekstremalnie sztywne i zarazem lekkie na tyle by uzyskać dużą szybkość i skuteczność.
W fabryce, aluminiowo-magnezowy stop poddany rygorystycznym testom, zostaje uformowany w stożek gdzie następuje proces galwanizacji w wysokiej temperaturze. Dzięki temu, przetworniki C-CAM mają większą odporność na wyginanie i zachowują dłużej swoje właściwości.

Nowe przetworniki niskotonowe i niskośredniotonowe MMP II (Metal Matrix Polymer)
W serii Reference (MR) przetworniki polipropylenowe posiadają powłokę metaliczną: taka powłoka pomaga osiągnąć dużą sztywność. Natryskiwany pod dużym ciśnieniem metal, tworzy cieniutką strukturę w krytycznych punktach przetwornika optymalizując w ten sposób jego pracę oraz wytrzymałość. Krótsze cewki i bardziej wydajne zawieszenie pozwala przetwornikowi na przenoszenie większych częstotliwości w bardziej dynamiczny sposób.

Nowe zwrotnice
Cewki rdzeniowe z rdzeniem z laminowanej stali i audiofilskie kondensatory polipropylenowe zostały stworzone specjalnie do serii MR. Bardzo wysokiej klasy komponenty, skrócenie ścieżki sygnału i rozmieszczenie elementów, które zapobiega interferencjom i zakłóceniom radykalnie zredukowały zniekształcenia dzięki czemu uzyskano niezwykle czysty transfer sygnału.

 

POLECAMY RÓWNIEŻ:

 

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi katalogami wszystkich produktów MONITOR AUDIO
[ katalog ONLINE ]

Oczywiście wszystkie produkty z powyższego katalogu dostępne są w naszym salonie :)

 

MONITOR AUDIOMONITOR AUDIO - legendarna jakość Brytyjczyków

Niepowtarzalna mieszanka stylu, jakości, brzmienia i wyrafinowania to coś co cechuje głośniki firmy Monitor Audio Ltd.
Oferta tego specjalisty w dziedzinie budowy wysokiej klasy kolumn głośnikowych jest bardzo szeroka; są to systemy stereo i wielokanałowe, dźwiękowo dopasowane do siebie systemy głośników instalacyjnych i multiroomowych oraz wiele innych. Oprócz wyjątkowej jakości dźwięku produkty Monitor Audio pozwalają cieszyć się szlachetnym wyglądem pasującym do różnych potrzeb estetycznych.
Monitor Audio jest pionierem i ekspertem w dziedzinie produkcji metalowych kopułek. Metal ma świetne właściwości w reprodukcji dźwięku, co pozwala uzyskać efekt bardziej naturalny i bliższy prawdy. Pierwsze eksperymenty z wykorzystaniem metalu firma podjęła już na przełomie lat 70. i 80., by finalnie stworzyć rewolucyjną generację przetworników C-CAM (Ceramic-Coated Aluminium Magnesium).
Niecodzienna jakość dźwięku i wysublimowany design zaspokoją nawet najbardziej wymagającego odbiorcę.

"Dźwięk znalazł swoje rozwiązanie - Monitor Audio"

w 1988 roku przedstawiono pierwszy głośnik z przetwornikiem wysokotonowym pokrytym złotem - See more at: http://www.monitoraudio.pl/biography/company/#sthash.ZuSADBDl.dpuf
y w kierunku technicznych ekspertyz, innowacji i kunsztu w projektowaniu światowej klasy głośników, które mówią wszystko o firmie i o ludziach, którzy je posiadają. - See more at: http://www.monitoraudio.pl/biography/company/#sthash.ZuSADBDl.dpuf
y w kierunku technicznych ekspertyz, innowacji i kunsztu w projektowaniu światowej klasy głośników, które mówią wszystko o firmie i o ludziach, którzy je posiadają. - See more at: http://www.monitoraudio.pl/biography/company/#sthash.ZuSADBDl.dpuf
y w kierunku technicznych ekspertyz, innowacji i kunsztu w projektowaniu światowej klasy głośników, które mówią wszystko o firmie i o ludziach, którzy je posiadają. - See more at: http://www.monitoraudio.pl/biography/company/#sthash.ZuSADBDl.dpu
 
 
HOME
TELEWIZORY
KINO DOMOWE
STEREO Hi-Fi
KOLUMNY
bezprzewodowe, aktywne
podstawkowe
podłogowe
centralne
surround
subwoofery
soundbary
soundbary pasywne
zestawy kolumn 5.0
zestawy kolumn 5.1
zestawy kolumn 7.1
SŁUCHAWKI
GŁOŚNIKI, MULTIMEDIA
PODSTAWKI, UCHWYTY, ADAPTERY
KABLE, WTYKI


SONICA

Opole
Mały Rynek 10
45-022 Opole
woj. opolskie
tel./fax 77 45-66-567 

Mobilny doradca klienta:
Nysa, Wrocław, cała Polska:
tel. 886-226-345
dostępny w godz. 8:00 - 22:00,
7 dni w tygodniu


Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek:
10.00-17.00 
sobota: 
10.00-13.00


 

Kontakt | Home | Certyfikaty | O firmie | Instalacje | Cała oferta | Regulamin

Żaden fragment serwisu nie może być wykorzystany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody Sonica. Wszystkie autorskie materiały znajdujące się w tej witrynie są chronione prawem autorskim.

© Sonica.pl 2014

Sklepy internetowe Nysa