Raty 0% Odwiedź nas na Facebooku Zobacz nasze aukcje na allegro Odwiedź nasz profil na Twitterze Przyłącz się do nas ...
 
Szukaj:
KONTAKT CERTYFIKATY O FIRMIE INSTALACJE

W ciągu najbliższych kilku dni nie będziemy przyjmować zamówień - zapraszamy wkrótce

Sonica - ponad 25 lat tradycji - nagłaśniamy z pasją

SONICA została założona w marcu 1991 roku. Jesteśmy firmą rodzinną z ponad 20-letnim doświadczeniem w brażny elektronicznej. Swoją ofertę kierujuemy do osób prywatnych, właścicieli lokali gastronimicznych, hoteli, salonów użytkowych, szkół, itp. Naszym celem jest ustatysfakcjonowanie Klienta. Zawsze staramy się w rozpoznać wszystkie potrzeby i dobrać odpowienie rozwiązania- rozpoznanie potrzeb, prezentacja, decyzja, instalacja- aby w rezulatcie Klient był w pełni zadowolony.

 

Współpracujemy z autoryzowanymi dystrybutorami oraz producentami w całym kraju. Jesteśmy autoryzowanymi dealer’ami m.in. marek: Onkyo, YAMAHA, JBL, Harman/Kardon, DENON, OPPO, Marantz, Cambridge Audio, Monitor-Audio.

 

Prowadzimy sprzedaż ratalną w systemie SYGMA oraz Santadner. Znaleźć nas można także na allegro.pl. Zapraszamy również na naszego FanPage’a www.facebook.pl/SonicaPL.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje Państwu fachowe doradztwo przy zakupach.

Zapraszamy!

Zespół SONICA

 

Sonica Sonica
Sonica
 
 
HOME
TELEWIZORY
KINO DOMOWE
STEREO Hi-Fi
KOLUMNY
SŁUCHAWKI
GŁOŚNIKI, MULTIMEDIA
PODSTAWKI, UCHWYTY, ADAPTERY
KABLE, WTYKI


O firmie

SONICA została założona w marcu 1991 roku. Jesteśmy firmą rodzinną z ponad 20-letnim doświadczeniem w brażny elektronicznej. Swoją ofertę kierujuemy do osób prywatnych, właścicieli lokali gastronimicznych, hoteli, salonów użytkowych, szkół. Naszym nadrzędnym celem jest ustatysfakcjonowanie Klienta. >>>

Certyfikaty

Certyfikat to dowód świadczący o legalności produktów jakie Państwu oferujemy w salonie SONICA jak również potwierdzenia szkoleń jakie mamy za sobą, aby świadczyć dla Państwa fachowe usługi na najwyższym poziomie.

SONICA

Opole
Mały Rynek 10
45-022 Opole
woj. opolskie
tel./fax 77 45-66-567 

Mobilny doradca klienta:
Nysa, Wrocław, cała Polska:
tel. 886-226-345
dostępny w godz. 8:00 - 22:00,
7 dni w tygodniu


Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek:
10.00-17.00 
sobota: 
10.00-13.00


 

Kontakt | Home | Certyfikaty | O firmie | Instalacje | Cała oferta | Regulamin

Żaden fragment serwisu nie może być wykorzystany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody Sonica. Wszystkie autorskie materiały znajdujące się w tej witrynie są chronione prawem autorskim.

© Sonica.pl 2014

Sklepy internetowe Nysa